Personal

Försäljning & Service

Petter Berglund, Försäljning.
018 56 53 54
petter.berglund@comfort-control.se

Anders Nordin, Försäljning.
018 56 53 55
anders.nordin@comfort-control.se

Johnny Andersson, Service.
018-56 53 63
johnny.andersson@comfort-control.se


Skyddsventilation

Peter Berglund, Försäljning Skyddsventilation.
018 56 53 53
peter.berglund@comfort-control.se

Jonas Ekström, Projektering & Teknik, Skyddsventilation.
018 56 53 59
jonas.ektstrom@comfort-control.se



Patrik Fredriksson, Projektering & Teknik, Skyddsventilation.
018-56 53 56
patrik.fredriksson@comfort-control.se

Ekonomi, VD & logistik


Anna Berlin, Ekonomi.
Uppsala
018-56 53 57
anna.berlin@comfort-control.se



Lena Öhrlund, Ekonomi.
Uppsala
018-56 53 52
lena.ohrlund@comfort-control.se



David Berglund, VD.
018-56 53 62
david.berglund@comfort-control.se



Lars-Erik Lundgren, Logistikansvarig
018-56 53 68
le.lundgren@comfort-control.se